ELEKTRIKÁŘ PRAHA - ELEKTRO SERVIS PRAHA

opravy a montáže elektroinstalací | opravy, servis a výměny vybraných elektrospotřebičů | prodej, výměny, montáž a zapojení elektrospotřebičů


 

Provádíme elektrikářské práce, opravy a servis elektroinstalací, zapojení a montáž varných sklokeramických, indukčních a litinových varných desek, výměny, montáže a zapojení zásobníkových ohřívačů vody - bojlerů. Výměny, servis a opravy elektrického topení, elektrických konvektorů. Montáž a zapojení svítidel a lustrů.

Provozované činnosti v oblasti: elektroinstalací, odstraňování elektro poruch a havárií, elektrického ohřevu vody, elektrického vytápění.


 

DOSTUPNOST

Elektrikář je dostupný pro Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, PRAHA VÝCHOD, PRAHA ZÁPAD.

Je také dostupný pro okolí Prahy. Praha západ - Nebušice, Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec. Praha východ - Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.


ZAKÁZKY NA OBJEDNÁVKU (PO - PÁ od 8 do 10 hodin) tel. +420 728 28 31 31

elektroinstalační práce, zapojení spotřebičů, výměna bojleru, montáže svítidel a lustrů

 

PORUCHY ELEKTRO - ELEKTRO POHOTOVOST (PO - NE nonstop) tel. +420 728 28 31 31

neodkladné poruchy elektro na elektroinstalacích, elektro pohotovost, opravy bojlerů

 

ELEKTRIKÁŘOVI WWW STRÁNKY

www.jenkis-elektro-praha.cz, www.elektro-pohotovost-praha.info, www.servis-bojleru-praha.cz

 

ELEKTRIKÁŘ SPOLUPRACUJE S

www.e-elektro.eu


 

ELEKTRIKÁŘSKÉ PRÁCE

- elektroinstalace pro kuchyně

 

OPRAVY A VÝMĚNY - ELEKTROINSTALACE

- oprava poruchy na elektroinstalaci

- oprava, výměna vypínače

- oprava, výměna zásuvky

- oprava, výměna jističe

- oprava, výměna proudových chráničů

 

OPRAVY, VÝMĚNY - ELEKTROSPOTŘEBIČE

- zásobníkové ohřívače vody - bojlery

- elektrické konvektory - přímotopy

 

MONTÁŽE A ZAPOJENÍ

- elektrické varné desky

- elektrické sporáky

- jiné elektrické vestavné spotřebiče

- svítidla, lustry


 

ELEKTRO PORUCHY, POHOTOVOST, HAVÁRIE

Kromě elektrikářských prací nabízíme i opravu poruch, havárií v rámci pohotovosti elektro pro Prahu a okolí.Elektro poruchu lokalizujeme a pokud je to možné, následně odstraníme. Závady a poruchy elektro většího rozsahu řešíme, po dohodě, následující den. Na místě jsme schopni obvykle odstranit většinu poruch elektro. Dostupnost opravy poruch je odvislá od pracovního vytížení.

Máte ve vašem bytě elektro rozvody z hliníkových vodičů? Nechte si jedenkrát za rok vaše elektro rozvody překontrolovat. Předejdete tím případným problémům a poruchám elektro.

Co se děje v krabičče s nedotaženými nebo zkorodovanými spoji se můžete podívat zde "Varovaní, nedotažené šroubky ve starých elektro instalacích".


 

BEZPEČNOST, KVALITA, CENY

Největší důraz klademe na provedení prací. Kvalita provedení prací přímo souvisí s bezpečným provozem daného elektrického zařízení. Elektrikář Praha používá komponenty, které jsou pro daný druh elektrického zařízení určeny. Ukázku z naší práce si můžete prohlédnout v ELEKTROINSTALACE, POHOTOVOST ELEKTRO, BOJLERY, OPRAVA BOJLERU, ZAPOJENÍ-PŘIPOJENÍ.

 

Ceny za služby Elektrikáře Praha odpovídají kvalitě práce, a jsou dostupné pro všechny příjmové skupiny. Elektrikář Praha připravuje zákaznické kartičky se slevou na vybrané služby.


 

ODPOVĚDNOST

 Elektrikář Praha je pojištěný u České pojišťovny na škody způsobené výkonem činnosti.

 

 


 montáže a zapojení elektrospotřebičůPro přesné měření a testování používáme: zkoušečku FLUKE, klešťový ampérmetr KYORITSU a revizní měřící přístroj KYORITSU.  Vždy dbáme na bezpečnost, funkčnost, ale i na kvalitní řemeslné provedení.

 

montáže a zapojení elektrospotřebičůPRO PROVOZOVANÉ ČINNOSTI MÁM VŠECHNA POTŘEBNÁ POVOLENÍ, OSVĚDČENÍ A OPRÁVNĚNÍ. DOKUMENTY ZDE.


POKUD HLEDÁTE ELEKTRIKÁŘE PRO PRAHU A OKOLÍ PRAHY, volejte: +420 728 28 31 31.