ELEKTRICKÉ ZÁSOBNÍKOVÉ OHŘÍVAČE VODY - BOJLERY

DRAŽICE, AEG, TATRAMAT, STIEBEL ELTRON, ARISTON


 

DOSTUPNOST PRO:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, Praha západ, Praha východ.

 

DOSTUPNOST MIMO PRAHU:

Praha západ, Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Praha východ, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.


 

 

AEG


Elektrikcké zásobníkové ohřívače vody - bojlery AEG se vyrábějí v několika provedeních. Závěsné vertikální a horizontální, kulaté a hranaté.

Závěsné elektrické ohřívače vody AEG, které doporučujeme a montujeme se vyrábí pod označením Universal EL. Jde o kvalitní bojlery s nepřímým ohřevem, a elektronickým termostatem. Výhoda těchto bojlerů je kromě druhu ohřevu také v univerzálnosti zavěšení. Lze je zavěsit vertikálně i horizontálně. Při horizontální montáži jsou vývody pro připojení vody vlevo.

Tyto bojlery jsou "hranaté" 50x50cm s různou délkou, podle objemu.

 

provedení, poruchovost, servis, životnost

  cena (120l cca 9.000Kč)


 

 

ARISTON


Elektrikcké zásobníkové ohřívače vody - bojlery ARISTON nemontujeme. Tyto bojlery pouze opravujeme. 

 

provedení, cena (120l cca 4.500Kč)

-   poruchovost, servis, životnost


 

 

DRAŽICE


Elektrikcké zásobníkové ohřívače vody - bojlery DRAŽICE se vyznačují tím, že topné těleso není ponořené ve vodě. Je uložené v suché jímce. Tyto bojlery jsou vhodnější do míst kde je "tvrdší" voda. Elektrické bojlery Dražice se vyrábějí závěsné na zeď a stacionární umístěné na podlaze.

Závěsné elektrické ohřívače vody se vyrábí vertikální a horizontální. Závěsné vertikální bojlery jsou označeny OKCE. Závěsné horizontální bojlery jsou označeny OKCEV.

Stacionární elektrické ohřívače vody se vyrábí s tělesem zhora u objemů 100-160l. Označují se OKCE S. Elektrické stacionární bojlery od 200l se vyrábí bez topné jednotky. Topná jednotka je nutná dokoupit a vyrábí se v provedení 2 - 6kW spodní příruba, nebo 2 - 2.5kW střední topné těleso.

 

provedení, poruchovost, servis, životnost, cena (120l cca 5.700Kč)

-  


 

 

TATRAMAT


 Elektrikcké zásobníkové ohřívače vody - bojlery TATRAMAT jsou bojlery s dlouholetou tradicí. Tyto bojlery jsou vhodnější do míst kde není "tvrdá" voda. Ohřívače Tatramat mají topné těleso ponořené do vody, což je do určité míry výhoda, ale v případě servisu velká nevýhoda. Elektrické bojlery Tatramat se vyrábějí závěsné na zeď a stacionární umístěné na podlaze. Stacionární bojlery Tatramat nenabízím.

Závěsné elektrické ohřívače vody se vyrábí vertikální a horizontální. Závěsné vertikální bojlery jsou označeny EOV. Závěsné horizontální bojlery jsou označeny ELOV.

 

provedení, poruchovost, cena (120l cca 5.700Kč)

servis, životnost