ELEKTRICKÉ VARNÉ DESKY 230V DO ZÁSUVKY

ELEKTRICKÉ SKLOKERAMICKÉ A INDUKČNÍ VARNÉ DESKY, SPORÁKY


 

Potřebujete novou elektrickou varnou desku? Chcete vyměnit stávající varnou desku? Pozorně si přečtěte tuto stránku, ať se vyvarujete problémů s připojením-zapojením.

I přes to, že měníte stávající elektrickou varnou desku za jinou, doporučujeme si nechat zkontrolovat přípojku. Občas (v poslední době častěji) se setkávám s neodborným připojením, které je v rozporu z ČSN. V takovém případě je potřeba buď upravit přívodní kabel nebo vyměnit za desku odpovídající elektrickými vlastnostmi vaší přípojce.

Jakou desku vybrat v závislosti na přípojce a jištění Vám rádi sdělíme po obhlídce, kterou si u nás můžete objednat. Volejte +420 728 28 31 31. O možnostech zapojení již zakoupené varné desky si můžete přečíst na stránce ZAPOJENÍ SKLOKERAMICKÉ A INDUKČNÍ VARNÉ DESKY.


RIZIKOVÁ MÍSTA (kde nejde připojit jaká-koli elektrická varná deska)

- byty kde byl původně zavedený nebo stále ještě je zavedený plyn

- pokud došlo ke stavebním úpravám a přesunu kuchyně do jiné místnosti

 

VARNÉ DESKY PODLE NAPĚTÍ

- 230V

- 380V/400V

 

VARNÉ DESKY PODLE PŘÍKONU

- 3.5kW, 3.6kW, 3.7kW  (230V)

- 4.6kW                            (230V)

- 6kW a více kW  (380V/400W)


Proto se na této stránce věnujeme varným deskám na napětí 230V, které se dají zapojit do běžné zásuvky. Pro výběr takových desek jsme pro vás připravili jednoduchý formulář SKLOKERAMICKÉ A INDUKČNÍ VARNÉ DESKY DO ZÁSUVKY NA 230V, který vám podle výrobce a typu vybere model varné desky pro zapojení do zásuvky na 230V.

 

Elektrickou varnou desku se nesnažte zapojit sami. Kontaktujte nás, máme veškeré doklady pro práce dodavatelským způsobem a dostatečné zkušenosti. Předejdete tak případnému poškození vaší varné desky a nepřijdete o záruku.

 

DOKLAD O PRVNÍM ZAPOJENÍ A DAŇOVÝ DOKLAD SAMOZŘEJMOSTÍ