ZAPOJENÍ A MONTÁŽ SKLOKERAMICKÉ, INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY, SKLOKERAMICKÉ VARNÉ DESKY


Kromě jiných činností, je montáž a zapojení sklokeramických a indukčních desek naší specializací. Pro zapojení používáme kvalitní nářadí a pokud je nutný materiál (nový kabel popř.svorkovnice), jde o materiály renomovaných dodavatelů.

Před tím, než si varnou desku objednáte (koupíte), zkontrolujte si, jaký typ přípojky pro varnou desku v kuchyni máte. Pokud si nevíte rady, zavolejte nám nebo si u nás objednejte ohlídku.

Pokud nemáte v kuchyni vývod 400V, pak je možné použít varnou desku na 230V do zásuvky. Elektrický obvod pro desku musí být samostatný a jištěný jističem 16A. Protože se desky na 230V špatně hledají, máme pro vás poptávkový formulář, který vám vybere desku podle vašich požadavků. Tento formulář najdete na stránce "SKLOKERAMICKÉ A INDUKČNÍ VARNÉ DESKY 230V DO ZÁSUVKY".

 

PROČ SI VYBRAT NÁS?

- máme bohaté zkušenosti se zapojením sklokeramických a indukčních desek

- na zapojení varných desek a sporáků máme příslušná oprávnění

- zapojení provádíme kvalitně a bezvadně

- po dokončení zakázky vždy vystavíme "Potvrzení o prvním zapojení" a "Daňový doklad".

 

Staré varné desky neodvážíme od zákazníka k likvidaci. 


 

DOSTUPNOST PRO:

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11, Praha 12, Praha 13, Praha 14, Praha 15, Praha 16, Praha 17, Praha 18, Praha 19, Praha 20, Praha 21, Praha 22, Praha 23, Praha západ, Praha východ.

DOSTUPNOST MIMO PRAHU:

Praha západ, Horoměřice, Hostivice, Unhošť, Únětice, Chýně, Jeneč, Tachlovice, Sedlec, Dobříchovice, Praha východ, Hovorčovice, Čakovice, Vinoř, Dubeč, Uhříněves, Šestajovice, Jirny, Úvaly u Prahy, Újezd nad Černými Lesy, Sibřina.

 

SKLOKERAMICKÉ VARNÉ DESKY

TEXT

 none
   

INDUKČNÍ VARNÉ DESKY

TEXT  none